13:22 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

Policia jep detaje për aksidentin ku u përfshinë tri vetura (Foto)

(I plotësuar) – Nga aksidenti që ka ndodhur në orët e mëngjesit të sotëm ka mbetur i lënduar një person. Kështu ka konfirmuar për “Indeksonline” zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zaiti.

Ai ka bërë me dije se në aksident janë përfshirë tri vetura.

“Aksident me lëndime në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë segmenti rrugor fshati Pestovë, një i lënduar, tri vetura të përfshira. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur sot rreth orës 9”, ka thënë ai./Indeksonline/

…………………………………………………………………………………………………………………………

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur ditën e sotme në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.

Sipas pamjeve që i janë dërguar redaksisë së “Indeksonline”, shihet që dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe kanë pësuar dëme të mëdha.

Ambulanca ka qëndruar në vendin e ngjarjes.