15:48 / E Enjte, 27 Shkurt 2020

Policia kërkon publikisht këtë person, falsifikoi dokumente

Policia e Kosovës me autorizim nga prokuroria ka kërkuar ndihmë nga qytetarët në ofrimin e të dhënave, të cilat do të ndihmonin në arrestimin e personit të dyshuar : Marjan Veljçkoviç, lindur me 13.05.1978.

“Numri i letërnjoftimit RKS: 125121102151

Numri i pasaportës RKS: P01042667

Veprat penale: ‘Falsifikim i dokumenteve’ dhe ‘Legalizim i përmbajtjes së rreme’, thuhet në njoftimin e policisë, transmeton Indeksonline.

Tutje u theksua se çdo informatë që mund të çojë në arrestimin e të dyshuarit, informatat mund të jepen në numrat: 192 ose 080019999 (pa pagesë)./Indeksonline/