10:16 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Policia u hedh sprej lotsjellës deputetëve të VV-së (Video)

Policia e Kosovës u ka hedhur sprej lotsjellës deputetëve të Vetëvendosjes, të cilët kundërshtonin arrestimin e kolegëve të tyre, raporton Indeksonline.

Policia arrestoi Albin Kurtin, Albulena Haxhiun dhe Donika Kadaj Bujupin, për të cilët kishte urdhërarrest. /Indeksonline/