14:20 / E Premte, 09 Nëntor 2018

Porosite komodinën e personalizuar sipas shijes dhe pozicionit të banjos tuaj!

Keni dashur gjithmonë të keni një komodinë përrallore për banjon tuaj, por gjithmonë keni problem të përshtatni komodinën e banjos sipas specifikave të saj, gjitha modelet që ju shihni për një arsye apo tjetrën nuk përshtaten mirë në banjon tuaj!

LUTIAN Home, qendra më moderne në Kosovë për pllaka dhe elemente hidrosanitare, tani ofron mundësinë unike që të prodhohet enkas për ju në afat rekord komodina e banjos tuaj me cilësi superiore, me garancion disa vjeçar me materialin dhe teknologjinë e fundit për prodhimin e komodinave për banjo.

Më poshtë keni vetëm disa nga qindra modelet unike që ju  mund të i porositni për banjon tuaj në mënyrë të personalizuar enkas për shijen tuaj. Ejani dhe vizitoni në ekspozitën tonë dhe bindeni me cilësinë.

Stafi profesional në LUTIAN Home do të ju udhëzoj deri në detajet e fundit të porosisë tuaj për t’a bërë atë sa më të lehtë.

LUTIAN Home gjendet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj në Llapnasellë tek rrethi i Lagjes Marigona pranë KFC-së, 100 metra në drejtim të Ferizajt.

Gjithashtu vizitoni LUTIAN Home në Facebook&Instagram ose në www.lutianhome.com për t’u informuar edhe më shumë.

Temat: