13:32 / E Shtunë, 24 Shkurt 2018

Portieri i ekipit Queen of the South, mbetët i lënduar pasi u godit nga lopa! (Foto)

Ekipi Queen of the South në kampionatin e ligës së tretë të Skocisë tani është pa portierin e parë Alan Martin dhe 19 vjeçarin Sam Henderson, i cili pësoi një dëmtim në shpatull pasi u godit nga një lopë, raporton Mirror.

Queen of the South tani përballet me një mungesë të portierit për ndeshjen e kësaj fundjave me Dunfermline pasi portieri i tyre rezervë Sam Henderson u lëndua nga një lopë.

Ai pësoi një lëndim të dhimbshëm të shpatullave pasi u godit nga lopa në fermën e tij familjare. Anëtari i kampionatit tashmë nuk ka asnjë zgjedhje të parë për këtë ndeshje. /Indeksonline/