18:00 / E Shtunë, 09 Qershor 2018

Pozicionet më të mira për marrëdhënie intime

Janë disa pozicione në shtrat të cilat ju bëjnë të ndiheni perfekt gjatë marrëdhënieve seksuale.

Më poshtë gjeni pozicione të cilat janë më të mirat për seksin, shkruan ‘The Sun’, transmeton Indeksonline.

Lart

Ky pozicion është i mrekullueshëm sepse lejon depërtimin e thellë në një çast.

Ju vë në shpinë me këmbët tuaja në ajër ndërsa ai vendoset mes tyre.

Bonusi i shtuar i këtij pozicioni është që ju as nuk keni nevojë të hiqni rrobat tuaja, thjesht tërhiqni pantallonat poshtë ose skajin tuaj dhe ju largoheni.

Shkallet

Shtrati juaj nuk duhet të jetë i vetmi vend ku keni marrëdhënie seksuale kur pasioni juaj është në rrjedhë të plotë

Janë edhe shkallet për të gjitha ato çifte që thjesht nuk mund të presin që të shkojnë në dhomën e gjumit.

Dush Sensual

Kombinimi i seksit dhe rutina juaj në mëngjes është një mënyrë e shkëlqyer për të marrë pak seks gjatë kohës sa jeni duke u pastruar

Seksi i dushit është një opsion fantastik në qoftë se nuk keni shumë kohë, ose privatësia dhe sensualiteti i shtuar i ujit të nxehtë do t’i bëjë gjërat edhe më të mira, pasi ajo do të inkurajojë rrjedhjen e gjakut në sipërfaqen e lëkurës tuaj dhe t’ju bëjë më të përgjegjshëm ndaj kontakteve të partnerëve tuaj .