07:42 / E Premte, 12 Tetor 2018

Praktikoni këto këshilla para se të vdisni, sepse ia vlen!

Një ditë ju do të vdisni. Por, para se të ndodhë kjo, ka aq shumë seks që të ketë.

Seksi: është për darkë. Është një pjesë e rëndësishme e jetës sonë. Pa të, nuk do të kishte jetë. E di, e di, sh * t ka marrë rëndë, por qëndro me mua.

Ju nuk duhet të jeni një person veçanërisht i rrezikshëm për t’u argëtuar në thes dhe të krijoni një listë seksi seksi që do t’ju mbajë të zënë për vitet që do të vijnë. Unë jam një vajzë mjaft e vanilje dhe jeta ime seksuale është drojë si ferr. Por për shkak se ne jemi qeniet njerëzore dhe si të tillë ne plakemi dhe vdesim (damn ju, shkencë!), Ne kemi marrë vetëm një sasi të caktuar kohe për të marrë keq përpara se të shuffle off këtë spirale vdekjeprurëse.

Ja se çfarë duhet të vendosni në listën tuaj të seksit. Nuk do të zhgenjeheni.

Seks për një natë

Ka diçka sexy, të rrezikshme dhe të fuqishme në lidhje me idenë e qëndrimit një natë. E dini çfarë është edhe më mirë? Në fakt ka një. Pas një shpërbërje, një djalë që takuat në një bar ju kërkoi të ktheheshit në dhomën e tij të hotelit për të marrë droga rekreative dhe kënaqësi gojore. Unë i thashë jo dhe është diçka që unë do të zhgenjehem derisa të vdes.

Kjo tha, ai gjithashtu kishte një sy të keq dhe mund të ketë qenë një vrasës serial. Shko të çmendesh, mos u turpëro – por gjithashtu ji i sigurt. Unë nuk jam vetëm duke folur për prezervativë këtu, po flas ndoshta dhe për një mik i cili t’ju shkruajë çdo orë.

Merrni pjesë në një treshe

Treshet janë tradicionalisht terreni fantazëm i meshkujve jo homoseksualë. Një treshe e suksesshme ka të bëjë me komunikimin. Mos kini frikë të merrni kohë dhe planifikoni takimin tuaj.

Kjo shkon dyfish nëse jeni në një çift duke ftuar me një të tretë. Çfarë është jashtë kufijve – këto janë të gjitha gjërat që duhet të diskutoni para se të merrni çfarë dëshironi

Bëni seks në ujë

Nuk doni në një pishinë, jacuzzi, ose oqean, për shkak të mikrobeve?. Provoni dushin të paktën një herë. Nuk është gjithmonë gjëja më e lehtë për të bërë, dhe ka patjetër një kurbë mësimi.

Bëni seks në publik
Unë nuk jam duke thënë kap një biletë me një drejtim në një bar, por ndoshta në banjo. Në fund të fundit, një trajtim i mirë krijon një tjetër, jo?

Vishni të brendshme femrash sexy

Visheni seksin tuaj sexy të paktën një herë. Gjeni diçka që ju bën të ndiheni të mrekullueshme. Gjithmonë kam dashur të shkoj me një pellush në dhomën e gjumit, por ju ka munguar vazhdimisht besimi.

Bëjeni paralojën një prioritet

Bëni si një adoleshent. Mbani rrobat tuaja për aq kohë sa të jetë e mundur. Shikoni se sa kohë mund të mbani veten dhe të përgatiteni për një eksperiencë intensive. Orgazma për ditë të tëra.

Provoni analen

Ka të gjitha llojet e gjërave zbavitëse që ndodhin me atë vrimë tjetër në trupin tuaj dhe unë nuk po flas vetëm për. Kërkojini partnerit një shifër se sa mund të depërtojë te ju dhe do të zbuloni shumë gjëra.

Stimuloni prostatën

Nëse mund ta stimuloni siç duhet një prostatë, do të konsideroheni si një zot midis grave. Është një eksperiencë paralele për të mësuar se si të stimulohet pika G.

Merrni një sexcation zgjatur

Në një hotel, apo apartamentin tuaj. Telefonat në heshtje. Uji dhe ushqime të përgatitura. Rroba nuk lejohet. 24 orët më intensive të jetës suaj. Dhe jepi.

Flisni pisët

Ju nuk duhet të jeni një gjuhëtar dinak për të bërë folur pisët. A ju pëlqen ajo gjë që ai po bën në qafë? Thuaj atij. A ndiheni shumë mirë? Është mirë të flasësh pisët në një çift me besim të ndërsjellë.

Seks të dehur

Ju jeni të dehur, ai është i dehur, ndoshta askush nuk do të kulmojë. Por ia vlen ta provoni.

Kërkojini atij që të ndalojë

A e dini se çfarë është? Momenti kur një djalë e zmbraps veten në mënyrë që të zgjasë seksin. Një mënyrë është të bërtisni “JO SPERME!” në një moment kritik. Thjesht shaka, kjo është një ide e tmerrshme. Një mënyrë e vërtetë për ta bërë këtë është me kohë dhe me praktikë.

Seks tantrik

Nëse jeni në spiritualitet, asgjë nuk rrit intimitetin dhe lidh një çift më shumë se praktika e Tantrës. Mundohuni të mos mendoni për Sting gjatë (dua të them, nëse nuk është kjo marrëveshje). Përkundrazi, përqendrohuni në përputhjen e frymëmarrjes me frymën e partnerit tuaj, dhe mbajtjen e shumë kontakteve me sy.

Prekni veten

Është ende tronditëse për mua kur takoj një të rritur tjetër që grindet në idenë e masturbimit reciprok. Çelësi i seksit të mirë është komunikimi, apo jo? Ju mund t’i tregoni atij se si ju dëshironi që fasulja juaj të lëvizë derisa, por ndonjëherë shfaqja është më e mirë se të thuash. Kjo vlen edhe për të.

Mos bëni seks

E di, unë jam i shkëlqyer. Sa i madh është seksi, mund të fillojë të ndjehet i ndenjur, një pjesë e rutinë tonë. Vendoseni veten në një dietë seksuale, madje edhe për vetëm një javë. Pastaj, kur të “godisni”, do të jeni të nxehtë dhe të gatshëm.

Bëni seks në një karusel

Doja vetëm të shihja nëse po i kushtonte vëmendje. Por ndoshta provoni këtë. Vetëm sigurohuni që asnjë foshnje të mos shikojë. Bebet traumatizohen lehtë.

Shikoni pornografi së bashku

Pornografia nuk është ajo që është seksi i vërtetë, por është ajo ku marrim disa nga stimujt tona rreth jetës së brendshme të fantazive të partnerëve tanë. Nëse gjeni klipin e duhur, mund të jetë gjithashtu e nxehtë si ferr. Përveç nëse është ajo pornografi me Spongebob. Kjo nuk është shumë e nxehtë.

Masazhoni njëri-tjetrin

Ka pak gjëra më relaksuese, më intime, ose më shumë sensuale se masazhi. Të jesh dhënës, ose të jesh marrësi, eksplorimi i kujdesshëm i mishit dhe puna e qëndrueshme në muskujt e ngushtë është shumë erotike.