11:35 / E Shtunë, 28 Nëntor 2020 / V R

Pranë flamurit gjigant, Mozzik uron 28 Nëntorin

Sot shënohet 108 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, njëherësh ditëlindja e komandantit legjendar, Adem Jashari.

Emra të njohur kanë uruar 28 nëntorin në mënyra të ndryshme dhe nga më të veçantat.

Edhe reperi i njohur Mozzik përmes një fotografie ka uruar Ditën e Flamurit, teksa shihet i veshur në të zeza pranë flamurit gjigant kuq e zi.

“Urime 28 Nëntori gjithë shqipeve nëpër botë”, ka shkruar Mozzik në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Mozzik “ngacmoi” adhuruesit duke thënë se ka gati një projekt të ri muzikor duke mos dhënë shumë detaje./Indeksonline/