16:25 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Pranë oxhakut, Arilena vjen kaq e ëmbël

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të suksesshmë shqiptare.

Bëhet fjalë për Arilena Arën, e cila krahas sukseseve komentohet edhe për dukejn e saj dhe postimet në rrjete sociale.

Së fundmi, bukuroshja nga Shkodra, ka publikuar në Instagram një fotografi të ngrohtë, derisa si gjithmonë krejtësisht natyrale, vjen pranë një oxhaku./Indeksonline.

Mos i humb