10:29 / E Martë, 16 Prill 2019

Prej kur e la Blerim Xhemajli, Erjona nuk u ndahet pozave provokative

Erjona Sulejmani, ish- bashkëshortja e futbollistit, Blerim Xhemajli nuk di të ndalet me poza provokative.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar fotografinë e radhës, shkruan Indeksonline.

Erjona edhe kësaj radhe ka nxjerrë në pah format e trupit të saj që padyshim janë tejet seksi.

Si një “mami beqare”, ajo duket kaq në formë dhe e lumtur! /Indeksonline/