08:57 / E Diele, 22 Nëntor 2020

Premierliga me super-ndeshje, Liverpooli – Leicester marrin vëmendjen

Edhe këtë të dielë do të kemi ndeshje intereante në Premierligën angleze.

Me tërmine të ndryshme, duke filluara nga ora 13:00 dhe ndeshja e fundit në 20:15, klubet e këtij kompeticioni do të takohen mes veti për të dhënë më të mirë, shkruan IndeksOnline

Padyshim se ndeshja më e mirë dhe më interesante e ditës së sotme do të jetë ajo mes Liverpoolit dhe Leicesteri që fillon nga ora 20:15.

Në këtë ndeshje do të mund të shohim se si Klopp ka vendosur 11-shen e futbollistëve, kjo shkaku i lëndimeve.

Më poshtë të gjitha ndeshjet e Premierligës: