10:04 / E Enjte, 11 Tetor 2018

Prerja e tortës nuk shkon si duhet, nusja rrëzohet para mysafirëve

Ky është momenti kur e qeshura e nuses u ndërpre pasi ra në tokë para të ftuarve.

Nusja dhe dhëndrri pas prerjes së tortës u përpoqën të bëjnë njëri tjetrin me tortë, mirëpo për nusen ishte goxha tronditëse.

Ajo derisa po i shmangej burrit të saj, rrëshqiti dhe u rrëzua para mysafirëve, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Mirëpo, i menjëhershëm ishte reagimi i bashkëshortit i cili ndihmoi atë të shndërroj në një moment të paharruar e të ëmbël kur puthi nusen dhe të tjerët nisën të qeshin.

Ngjarja ka ndodhur në Elmira të Nju Jorkut./Indeksonline/