21:22 / E Diele, 21 Korrik 2019

Presidenti Trump shfaqet papritur në një dasem në New Jersey

Presidenti Donald Trump është shfaqur papritur në një dasëm në New Jersey.

Dasma kishte për temë “Bëje Amerikën të mirë përseri”, dhe u mbajt në Trump National Golf Club Bedminster,  në Neë Jersey,  njofton TMZ


“SHBA, SHBA, SHBA,” dhe “Trump, Trump, Trump”, u këndua kur presidenti u shfaq në natën e 20 korrikut në atë dasem,/Indeskonline/