07:35 / E Martë, 05 Mars 2024 / AR

Presidentja Osmani pret në takim Ndihmës Administratoren e USAID-it

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu pret sot në takim Ndihmës Administratoren e USAID-it, ambasadoren Erin E. McKee

Presidenca njofton se takimi do të mbahet në ora 14:00.

Mediat fillimisht marrin pamje nga takimi, ndërsa pas takimit Presidentja Osmani dhe Ndihmës Administratorja, Erin E. McKee deklarohen për media.