18:41 / E Mërkurë, 22 Shtator 2021 / AD

Prezantuesja nxjerr aksidentalisht gjoksin në Instagram (Video +18)

Të promovosh, të japësh këshilla mbi mënyrat e të veshurit, apo për çdo produkt që mund të përdorësh është një gjë e zakonshme për influencuesit në botën e madhe sociale. As incidentet që mund të ndodhin gjatë videove live nuk janë të pazakonta.

Shumë prej tyre përdorin famën në hapësirat virtuale për të reklamuar produkte të ndryshme. Njëra është padyshim Trinny Woodall.  Për ju që nuk e njihni, 57-vjeçarja është themeluese  e “Trinny London’ , eksperte e modës, kozmetikës dhe gjithmonë ndan këshilla stilimi me ndjekësit e saj në Instagram.

Por, në videon e shpërndarë së fundmi, Trinny është bërë virale për “gafën” gjatë ndërrimit të bluzës, duke ekspozuar gjoksin, shkruan TvKlan.

Shumë ndjekës e kanë komentuar pozitivisht videon për reagimin e ëmbël të yllit televiziv. Nga ana tjetër shumë e kanë cilësuar si të panevojshme dhe të qëllimshme.

“Telefononi skuadrën e editimit”, shkruan një ndjekëse.

Oops! Trinny Woodall, 57, accidentally flashed her boobs during her latest Instagram clothes haul video as her bra pinged off while undressing

Vetë Trinny është habitur nga numri i lartë i klikimeve të videos duke e cilësuar si më të shikuarën ndër të gjitha postimet e saj dhe duket se nuk është penduar për veprimin e saj.

Është hera e dytë që Trinny ripërsërit të njëjtën gafë. Në vitin 2017 ajo ka ekspozuar një pjesë më pak të dukshme të gjoksit. Ndërsa në 2021 duket sikur plotësoi pjesën tjetër.

Ju si e komentoni ? Gjithsesi për diçka biem dakort të gjithë: Idetë e saj stiluese janë vërtetë unike.