11:59 / E Martë, 25 Shtator 2018 / indeksADMonline

Prifti dhunon murgeshën: Seksi është terapi për të të shëruar

Një murgeshë në Itali ka denoncuar një prift, se e ka përdhunuar.

Dhe nuk bëhet fjalë për ndonjë prift dosido, por Giovanni Salonia, 71 vjeç, i cili është docent, autor librash dhe psikolog.

Murgesha ishte në një moment delikat dhe kishte shkuar tek Salonia pikërisht për një terapi psikologjike.

Por sipas saj, 71-vjeçari e ka përdhunuar, me argumentin se seksi është një terapi që do ta shëronte atë.(TemA)