11:58 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Princ Harry dhe Meghan zhvendosen në shtëpi të re, villa 14 milionëshe është përrallore

Princi Harry dhe Meghan Markle janë zhvendosur në shtëpinë e tyre të re.

Kjo shtëpi që ka vlerë 14 milionë dollarë ndodhet në Montecito dhe në të më parë ka jetuar edhe Oprah Winfrey.

Shtëpia ka 18 mijë metra katrorë dhe është e shtrirë në 5 hektarë tokë.

Villa superluksoze ka 9 dhoma gjumi dhe 16 banjo.

Shtëpia është pas portave të shumta dhe është shumë e sigurt./Indeksonline/