11:22 / E Hënë, 07 Tetor 2019

Prindërit e Rita Orës të gëzuar, në përkrahje të kësaj partie politike

Prindërit e këngëtares së njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora, Vera dhe Besnik Sahatqiu – Ora, janë shprehur hapur në përkrahje të Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan Indeksonline.

Ata janë paraqitur së bashku të lumtur pas fitores së Vetëvendosjes në zgjedhjet e mbajtura dje në Kosovë.

Në një fotografi të publikuar nga nëna e Ritës, Vera Ora, ajo shihet në krah të burrit ku ka shkruar “VV, Oh YES”, duke shprehur kështu gëzimin për fitoren e tyre. /Indeksonline/