11:31 / E Premte, 25 Shtator 2020

Prindërit muzikantë, tani edhe djali i futet këtij biznesi

Ilir Berani dhe Gili njihen si çift aktiv në muzikë më shumë se dy dekada.

Por, tani kur karriera e tyre është drejt fundit, ata duket se kanë një trashëgimtar në këtë profesion.

Redon Berani, djali i Gilit dhe Ilirit ka publikuar këngën e tij të parë.

“Aktore” quhet kënga e Redonit, të cilën me krenari e ka shpërndarë edhe nëna e tij, Gili./Indeksonline/

View this post on Instagram

Redon Berani – “Aktore”

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on