08:42 / E Diele, 25 Tetor 2020 / Ç.Q

Prishtinë, djali sulmon fizikisht dy prindërit e tij

Gjatë ditës së djeshme, në ora 15:00, Policia e Kosovës mori një informacion se në Prishtinë ka pasur një rast me dhunë në familje.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, djali i ka sulmuar dy prindërit e tij, transmeton Indeksonline.

Ai ëhstë arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/