09:00 / E Premte, 14 Gusht 2020

Prizrenasi rrah babain dhe kunatën, i jepen 48 orë burg

Në Prizren gjatë ditës së djeshme është raportuar për dhunë në familje.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait dhe kunatës së tij, që të dytë kosovar.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, transmeton IndeksOnline.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.