10:01 / E Mërkurë, 24 Prill 2019

Prizrenasja për pak sa nuk e mbytë vetën, për shkak të veprimit të ulët të një mashkulli

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër nga Prizreni ka tentuar ta vetëvritet duke pirë preparate kimike.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësorë dhe e njëjta është jashtë rrezikut për jetë.

Motivi i incidentit është kanosja qe i është bërë viktimës nga ana e një personi i cili kishte hapur adresa të rreme në rrjetet sociale në emër të viktimës.

Nuk raportohet për të arrestuar. /Indeksonline/