15:47 / E Enjte, 10 Maj 2018 / indeksADMonline

Prodhohen kufjet që kushtojnë 6450 euro

DJ dhe prodhuesi muzikor venezuelian Arca ka bashkëpunuar me shitësin luksor, Ssense për të dizajnuar kufje speciale.

Së bashku kanë sjellur kufjet e lëkurës ultraluksoze të cilët kushtojnë hiç më pak se 6450 euro. Kufjet janë tërësisht të përbëra nga një lëkurë e rrallë.

Kufjet mund ti bleni edhe pa kokën e dëgjueseve të cilat kushtojnë plot 5275 dollarë./Indeksonline/

Temat: