14:43 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Profesoresha e “O Sa Mirë” sot ka ditëlindjen! Jonida Vokshi me urim emocionues (Foto)

Aktorja shqiptare Olta Daku, e cila u bë e famshme me rolin e saj në serialin komik “O Sa Mirë” sot ka ditëlindjen. Ajo ne ditën më të rëndësishme ka marr urime të shumta, ndërsa janë miqtë ata që gjejnë fjalët më të mira për të uruar aktoren, shkruan Indeksonline.

Është prezantuesja Jonida Vokshi, e cila gjithashtu ishte pjesë e “O Sa Mirë”, ajo e cila përmes disa fotografive e ka uruar kolegen e saj. Ndërsa ka shkruar:

Keto me kapi dora,por jane pafund te tjera! Dhe nuk dua te mbarojne…Edhe 100 shpirti im! Korbi te do shume!