11:36 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

Profesori lëshon gabimisht gjatë ligjëratave video porno në projektor

Një profesor në Universitetin e Torontos ka bërë një gabim të tmerrshëm derisa po ligjëronte para studentëee të tij.

Ai kishte lidhur kompjuterin me projektor dhe priste të niste ligjëratën e planifikuar për atë orë mësimore, transmeton Indeksonline.

Mirëpo, gabimisht ai lëshon një video me përmbajtje pornografike në ekranin gjigant para studentëve.

Ky moment u filmua nga studentët, të cilët nisën të qeshin me të madhe me gjestin e profesorit. /Indeksonline/