17:28 / E Enjte, 20 Qershor 2019

Projekti ‘Harrom’ nga Donjeta Morina pëlqehet nga publiku

Ajo ka nisur suksesshëm një karrierë muzikore.

Këngëtarja e re dhe shumë e talentuar, Donjeta Morina gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e ri ‘Harrom’, transmeton Indeksonline.

Kënga ‘Harrom’ erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip dhe u mirëprit nga publiku, ku deri më tani ka arritur mbi 100 mijë klikime në kanalin ‘Youtube’.

Kujtojmë që Donjeta u bë e njohur edhe nga bashkëpunimi me reperin, 2Ton, dyshja sollën projektin ‘Sa gabime’./Indeksonline/