22:49 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Promovon filmin e ri, stili i Rihanna-s merr vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Në mbrëmjen e sotme po mbahet premiera e filmit të shumëpritur “Ocean’s 8” në Londër.

Yjet e filmit, Rihanna, Sandra Bullock dhe Helena Bonham Carter, ishin ato që  kaluar nëpër qilimin e kuq, duke shkëlqyer.

Mirëpo, ishte pa dyshim Rihanna ajo e cili e mori vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

E bukur si gjithmonë, ajo dukej e mahnitshme në fustanin e saj metalik, ngjyre jeshile.

Me këtë, ajo dëshmon atë se çfarë që ajo vesh i ngjanë shumë./Indeksonline/