23:53 / E Martë, 10 Korrik 2018

Propozim martese me një unazë dhe qen! (Video)

Momenti më i veçantë në një lidhje është propozimi për martesë.

Sigurisht, duhet përgatitje dhe mënyrë e veçantë për t’i propozuar martesë të dashurës, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Një vajzë në Britani përjetoi emocione kur i dashuri i saj i propozoi martesë duke i dhuruar një unazë dhe një qen.

Shikoni më poshtë pamjet e këtij gëzimi të qiftit./Indeksonline/

Temat: