13:29 / E Mërkurë, 19 Shtator 2018

Protestës në Prishtinë i bashkohet edhe vajza e komandantit të UÇK-së

Dhjetëra qytetarë i janë bashkuar sot protestës a Pallatit para pallatit të Drejtësisë ku kërkuan lirimin nga burgu të ish-komandantit të UÇK-së, Sylejman Selimit dhe bashkëluftëtarit të tij, Jahir Demakut.

Përpos bashkëluftëtarëve, pjesë e kësaj proteste ishte edhe Donika Selimi, vajza e komandantit, Sylejman Selimi.

Indeksonline ua sjellë disa foto: