23:49 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Pse qenët hyjnë nën krevat?

Shumicën e mëngjeseve qenët tuaj mund të jenë mbi ju duke fjetur por ka momente kur janë edhe nën krevat.

Por pse qeneve ju pëlqen të qëndrojnë nën krevat? Kjo pasi që nuk duan të bëjnë ndonjë dëm, transmeton Indeksonline.

Ai vend iu duket më relaksues për të fjetur dhe i bënë të ndihen më të sigurt.

Poashtu qeneve ju pëlqen temperatura që krijohet nën krevat.

Nëse qenit tuaj i pëlqen që të qëndroj në vende të errëta sikurse nën krevat, atëher mundohuni të rikrijoni një vend të njëjtë./Indeksonline/

Temat: