16:50 / E Premte, 13 Prill 2018

Publikohen ndryshimet nA� Gmail, dizajni i ri (Foto)

Mediat e afA�rta me kompaninA� kanA� publikuar ndryshimet qA� ka paralajmA�ruar Gmail dy ditA� mA� parA�.

BA�het fjaA� pA�r njA� dizajn mA� ndryshe, mA� tA� lehtA�, por me disa risi tA� reja. TA� gjithA� butonA�t klikues tani janA� zA�vA�ndA�suar nga ikona dhe vA�rehen mA� qartA�.

MundA�si e re A�shtA� edhe mundA�sia pA�r tA� shtyrA� leximin e emailit pA�r disa orA�, ditA�, javA�, apo njA� datA� specifike.

Bie nA� sy edhe hapA�sira nA� anA�n e djathtA� e cila do tA� jetA� e mbushur me disa aplikacione./Indeksonline/

 

Temat: