16:43 / E Shtunë, 04 Maj 2019 / indeksADMonline

Publikohet bashkëpunimi i Alban Skenderaj dhe 2Ton

Kohë më parë Alban Skenderaj dhe 2Ton paralajmëruan një projekt të përbashkët.

Tashmë pritjes i erdhi fundi pasi kënga me titullin ‘Drejt në zemër’ nga dy artistët e njohur është publikuar, shkruan Indeksonline.

Kënga erdhi me tekst të Albanit dhe 2Ton ndërsa u punua nga Lorenc Alija, për videoklipin u përkujdes ‘Talelli Production’.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i tyre i parë dhe sigurisht pritet të pëlqehet nga adhuruesit e tyre./Indeksonline/