07:54 / E Premte, 09 Qershor 2023 / L K

Publikohet bashkëpunimi mes Korab Shaqirit dhe Lorit “Ku je”

Në ritmin e orkestruar me kujdes dhe tekstin e shkruar nga vet ai, Korab Shaqiri ka bashkuar forcat me këngëtaren e mirënjohur Lorin për të sjell këngën “Dashni ku je”.

Ky projekt është publikuar para disa ditësh dhe është vazhdimësi e projekteve të tjera nga Korab Shaqiri, i cili siç duket është rikthyer me shumë ritëm dhe energji të re.

Aktualisht kënga ka arritut që t’i marrë 139 mijë shikime në Youtube.