18:33 / E Shtunë, 18 Janar 2020

Publikohet bashkëpunimi në mes Anxhelës dhe Sinanit

Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Kënga me titull “Ata” është shoqëruar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Kompozimin e këngës e bëri Kledi Bahiti me tekst të shkruar nga Fifi, ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni ‘Max production’./Indeksonline/