17:05 / E Enjte, 06 Tetor 2022 / Andronika

Publikohet dasma e çiftit që zbuloi fotografinë e Adem Jasharit

Është publikuar në youtube dasma e çiftit Jeton Kabashi dhe Dafina Osaj, dasmë në të cilën u zbulua fotografia e Komandantit Legjendar Adem Jashari.