12:34 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Publikohet “Pronto’ nga Onat, Cozman dhe Agon Amiga (Video)

Pjesëtarët e Babastars kanë publikuar projektin e tyre të ri që quhet “Pronto”, shkruan Indeksonline.

Bëhet fjalë për Onatin, Cozmanin dhe Agon Amigan kurse ky projekt është pjesë e këngëve të reja të Babastars.

#pronto #babastars

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on

Muzika e kësaj këngë është punuar nga BO Beats kurse videoklipi nga Mojo Produkctions./Indeksonline/

OutNow….. #Pronto #BABASTARS ???

A post shared by COZMAN (@cozman) on