19:42 / E Mërkurë, 14 Prill 2021 / A.D

Publikohet traileri i ri i “Fast & Furios”

Fast & Furios është gati për të dalë.

Me 25 qershor do të shfaqet në kinema, transmeton Indeksonline.

Jsutin Lin është regjisor për filmin. Ndërsa protagonistët tjerë janë: Michelle Rodriguez , Tyrese Gibson , Chris “Ludacris” Bridges , Jordana Brewster , Nathalie Emmanuel , Sung Kang , Helen Mirren dhe Charlize Theron .

Më poshtë keni videon e trailerit të ri./Indeksonline/