18:09 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

Puna e kryetarit të Suharekës lavdërohet nga mediat gjermane

Delegacione të ndryshme që e kanë vizituar komunën e Suharekës, janë befasuar me aktivitetet dhe punën që po e bënë kryetari i kësaj komune Bali Muharremaj.

Këto delegacione po i shikojnë nga afër punët të cilat janë duke u kryer nga kjo komunë ku edhe e kanë përgëzuar kryetarin Muharremaj.

E ngjashëm ka vepruar edhe kryetarja e qytetit të Flebach-ut, Gabriele Zull ku për përshtypjet e saja të mira nga vizita në këtë komunë kanë shkruar edhe mediat gjermane./Indeksonline/.