17:52 / E Shtunë, 19 Shtator 2020

Punohet edhe të shtunën në Suharekë, kryetari inspekton rrugët dhe ambientin

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj është shumë i përkushtuar në punën e tij.

Muharremaj, edhe pse ditë e shtunë, del në teren dhe inspekton punimet që po bëhen në komunën e tij, transmeton Indeksonline.

 Ai sot ishte në fshatin Dragaqinë ku po bëhet rregullimi i rrugës dhe inspektoj punimet.

Muharremaj po ashtu sot përcjelli punën e pastrueseve të ambientit. Ai tha se me seriozitetin më të madh po angazhohen për pastrimin e ambientit./Indeksonline/