12:58 / E Diele, 14 Gusht 2022 / MSH

Pushimet në Vlorë bëhen vetëm më GMICA Travel

GMICA Travel, agjensioni i preferuar i udhëtimeve, ka sjellur ofertën më të re për pushime në Vlorë.

Duke qendruar në një nga hotelet më të mira në bregdetin e Vlorës, me GMICA Travel ju merrni pako all-inclusive me çmim të volitshëm.

SUPER OFERTË – VERA 2022 NË VLORË🌞 🏖

 HOTEL   REGINA BLU RESORT & SPA – ! 🏖

➱ All Inclusive Prej 85€ për person

⭕️ KORRIK – GUSHT

⋙ Alll Inclusive – 85€/nata/per person

Femijet :

0-5 vjet FREE

5-10 vjet 50%

Zgjedhe ofertën tuaj , dhe knaquni ❤️

SIGURI KUALITET 100%

Rezervo online +38344553550

May be an image of outdoors and text that says 'All Inclusive Regina Blu Resort Vlorë 85€ per person GMICA Travel'
May be an image of outdoors