11:49 / E Enjte, 23 Mars 2023 / AR

Pushimi i parë për Gresën e Andin, zgjedhin vendin luksoz në Marok

Ish-banorët e Big Brother Vip Kosova, Gresa dhe Andi kanë nisur pushimin e parë si çift.

Ata kanë shkuar në Marok, Afrikë, ku edhe kanë ndarë pamje me ndjekësit.

Çifti më i ri duket se po e shijojnë këtë pushim, e sigurisht edhe “lirinë” pas daljes nga shtëpia e BBVK./Indeksonline/