75 Mall Live Search
21:01 / E Premte, 21 Qershor 2024 / FR

Pusho në Durrës Bay Hotel me ofertën e çmendur të Sharr Travel / All Inclusive vetëm 70 euro

Një super hotel i ndërtuar me shumë shije buzë plazhit të bukur të shkëmbi Kavajës në Durrës tashmë është i gatshëm plotësisht për turistet nga Kosova.

Kompania lider për turizëm Sharr Travel e cila ka ekskluzivitetin e plotë për Kosovë ka sjellë për klientët e saj besnik ofertën e çmendur, ku me vetëm 70 euro për shërbime të nivelit All Inclusive.

Në njoftimin e kompanisë thuhet se kjo super ofertë me çmime super promocionale është e vlefshme nga 18.06.2024 deri më 30.06.2024.

Për ata turiste që kanë pasion pamjet magjepsëse që ofron ky super hotel mund ta bëjnë rezervimin e dhomës së tyre në katin e shtatë dhe të tetë të hotelit me pamje plotësisht nga deti kundrejt një çmimi shtesë prej vetëm 10 euro për natë.

Në këtë super ofertë përfshihet edhe përdorimi i pishinës e cila gjendet në katin e 12 të këtij super hoteli.

Ju që nuk keni vendos akoma mos e humbisni ketë super ofertë të kompanisë numër një për turizëm në Kosovë.

Për rezervime kontaktoni në:

044/610-015

044/542-029 (Whatsapp)

Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve