22:17 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / I.S

‘Puthja’ e fundit që mori Maradona

Gazetarja sportive Qeqa Krelani ka publikuar një fotografi në kujtim të Diego Maradonës.

Ajo shihet në Camp Nou duke i dhënë një ‘puthje’ argjentinasit.

“Kampionati Boterore, 1994.
Ndeshja Argjentine 4 – 0 Greçi. Hera e pare ne jete qe fillova me shiku futboll.
Hat Trick i idhullit tim Batistuta. Dhe nje gol por i fundit nga njeriu qe e modernizoj futbollin, Diego
R.I.P”, ka shkruar Krelani në Facebook.