10:02 / E Mërkurë, 26 Qershor 2019

Që në mëngjes, Kida po duket perfekt!

Pas shumë angazhimeve dhe projekteve të suksesshme, këngëtarja simpatike dhe shumë e talentuar, Kida ka filluar pushimet.

Ajo po qëndron në Turqi vend të cilin ajo e viziton shumë shpesh, nga vendet e mrekullueshme turke nuk kanë munguar as pozat mahnitëse të Kidës, shkruan Indeksonline.

Kida ka sjellur imazhe të reja nga këto pushime, e veshur në xhinse të shkurta dhe bluzë të bardhë, këngëtarja dukej ‘bombastike’.

Duke vënë në pah linjat e formësuara ajo dukej më në formë se kurrë më parë dhe tejet atraktive.

Theksojmë që kjo sezon ka nisur suksesshëm për Kidën e cila brenda një kohe të shkurtë ka publikuar dy bashkëpunime, njërën në bashkëpunim me Lyrical Son dhe tjetrën me Ermal Fejzullahun, të dyja këto projekte tashmë janë kthyer në hite./Indeksonline/