16:13 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Qeni i mirë i hap pronares derën pasi ajo ishte mbyllur (Video)

Qeni cilësohet si kafsha më e afërt me njerëzit. Madje në shumë raste thuhet të jetë mik shumë i mirë i njeriut.

Kur Kaylyn Marie ishte mbyllur në shtëpinë e saj, ajo mendonte se do të mbetej jashtë për orë të tëra. Por qeni i saj i mirë, Sam e ktheu prapa atë.

Për të zhbllokuar derën me xhama të rrëshqitshëm, dikush kishte për të tërhequr një shufër prej druri që bllokonte derën, shkruan Indeksonline.

Sam arriti të marrë shufrën dhe të kapte me gojë dhe të hapte derën.

“Ti je një djalë kaq i mirë, ti më shpëtove”, dëgjohet t’i thotë pronarja./Indeksonline/