20:01 / E Martë, 05 Dhjetor 2023 / MSH

“Qepe, mos fol”, eskalon debati mes Edonës dhe Adrit

Banorët e Big Brother VIP Kosova Edona dhe Adri kanë debatuar.

Ajo është revoltuar shumë me Adrin.

Në një moment i ka thënë Adrit “qepe mos fol”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.