07:36 / E Premte, 26 Prill 2019

Qeveria mban mbledhje

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhje.

Kjo mbledhje është e rregullt dhe mbahet në ndërtesën e Qeverisë.

Mbledhja nis në ora 9:00./Indeksonline/