15:20 / E Enjte, 04 Mars 2021 / A K

Qisi oferte s’ke pa dhe nuk ke ni hala – 3… 2.. 1… NISSAN!

Auto Mita, distributori i autorizuar i veturave Nissan, ka lansuar ofertën më të re në treg të quajtur “3… 2… 1… NISSAN”.

Tri modelet e veturës Nissan SUV,  X-Trail, Qashqai dhe Juke vijnë me çmime të jashtëzakonshme dhe me të gjitha pajisjet!

Krahas super zbritjes, ju do të përfitoni edhe:

3… servise krejtësisht FALAS

2… rezervarë FALAS

1… kasko FALAS!

Prandaj, zgjedhe veturën që t’përshtatet dhe për tjerat mendon Auto Mita!