12:17 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Qytetarët e veriut: Siguria është problemi më i madh

Qytetarët e veriut të Kosovës thonë se problem më i madh i tyre është siguria dhe situate politike dhe e papunësisë, sipas një studimi të OJQ-ve, sipas gjitha hulumtimeve të bëra nga muaji maj deri në gusht të këtij viti, shkruan Tanjug,transmeton Indeksonline.

Sipas këtij raporti jepet një pasqyrë e ngjarjeve të mëdha politike dhe sociale në Kosovë, duke përfshirë edhe incidentet e sigurisë, si dhe çështjet që lidhen me marrëveshjen e Brukselit dhe ngjarjes kryesore politike./Indeksonline/