17:34 / E Diele, 09 Gusht 2020

Ra nga biçikleta elektrike, Simon Cowell thyen boshtin kurrizor

Simon Cowell do të merr pjesë në sezonin 14 të Finale “America’s Got Talent” në Dolby Theater me 18 shtator 2019 në Hollywood, Calif.

Por, Simon Cowell theu shpinën të shtunën pasdite (8 gusht) ndërsa provoi të hip në biçikletën e tij elektrike në Malibu, Kalifornia, ka konfirmuar The Hollywood Reporter, transmeton Indeksonline.

Ylli i rekordeve angleze dhe trajneri i Got Talent i Amerikës po trajtohet në spital dhe do të ketë operacione.

“Simon pati një rënie nga biçikleta e tij të shtunën pasdite ndërsa testoi biçikletën e tij të re elektrike në oborrin në shtëpinë e tij në Malibu me familjen e tij,” i tha THR zëdhënësi i Cowell.

“Ai lëndoi shpinën dhe u dërgua në spital. Ai po bën mirë, është nën vëzhgim dhe është në duart më të mira të mundshme”, thuhet më tej./Indeksonline